Rekonštrukcia strechy
Späť na úvod
Kde sa nachádzam: > Rekonštrukcia strechy > Rekonštrukcia strechy - rýchlo, výhodne, jednoducho

Rekonštrukcia strechy Rekonštrukcia strechy - rýchlo,
výhodne, jednoducho

Strešná krytina
TONDACH vám ponúka niekoľko typov prvotriednych škridiel na opravu a rekonštrukciu strechy.

Objavte výnimočné vlastnosti novej škridly Steinbrück

Steinbrück
  • Steinbrück bol už v minulosti najpoužívanejšou škridlou na Slovensku Na mnohých starších domoch ho nájdeme dodnes. Práve preto Tondach prináša obnovenú klasiku v podobe nového Steinbrücku, ktorý bezkonkurenčne zníži náklady na opravu vašej starej strechy.
  • Nový Steinbrück s kvalitou značky Tondach má rovnaký tvar ako stará krytina, ale svojimi prvotriednymi vlastnosťami ďaleko prevyšuje svojho predchodcu. Vďaka najmodernejšej technológii a prvotriednym surovinám má ešte dlhšiu životnosť, výraznejšiu farbu a vyššiu odolnosť.
  • Podľa tvrdenia pokrývačov sa s pálenou škridlou Steinbrück veľmi dobre pracuje, pretože je tvarovo i rozmerovo presná, posuvná a pevná.
Skombinujte starú s novou Skombinujte starú s novou !

Nový Steinbrück je tvarovo a rozmerovo zhodný s pôvodnou pálenou krytinou. Preto si môžete kúpiť len toľko novej krytiny, koľko potrebujete na výmenu poškodených starých škridiel. Ušetríte na materiále!
Variabilnosť ! Variabilnosť !

Nový Steinbrück je posuvný. Pri výmene krytiny sa dokonale prispôsobí pôvodnému latovaniu, čo predstavuje jednoduchú pokládku bez zmeny latovania, úsporu práce pokrývača i samotného materiálu.
Cenový hit ! Cenový hit !

Vďaka rýchlej a jednoduchej pokládke, výhodnej cene škridly, úspore pri spotrebe materiálu, dreva a práci pokrývača, predstavuje Steinbrück cenovo najvýhodnejšie riešenie celej strechy.
Viac >>