Rekonštrukcia strechy
Späť na úvod
Kde sa nachádzam: > Rekonštrukcia strechy > Vyberte si prvotriednu škridlu

Rekonštrukcia strechy Vyberte si prvotriednu škridlu

Strešná krytina
TONDACH vám ponúka niekoľko typov prvotriednych škridiel na opravu a rekonštrukciu strechy.
DRÁŽKOVÁ BOBROVKA je praktickým riešením pre všetkých, ktorí po ža dujú nižšiu spotrebu škridiel, nižšiu hmotnosť strechy a aj nižšiu cenu. Na rozdiel od klasickej Bobrovky má bočnú drážku, takže jej montáž je veľmi jednoduchá, šetrí rezivo a materiál. Je to veľmi efektná škridla, ktorá predstavuje cenovo najprijateľnejšie riešenie strechy typu bobrovka.
POLKA® je typ pálenej škridly, ktorá má okrem krásneho vzhľadu ešte niekoľko výnimočných vlastností. Ide o posuvnú škridlu s možnosťou posúvania až o 5 cm. Dokáže sa prispôsobiť existujúcemu latovaniu na staršej streche, no umožňuje tiež zvoliť latovanie podľa pôvodnej dĺžky krokvy. Navyše zachováva všetky prvotriedne vlastnosti pálených škridiel.
Škridla BRNENKA prekvapí svojím zaujímavým tvarom, ktorý každú strechu oživí. Je mimoriadne vhodná na pokrývanie starších striech s existujúcim latovaním. Vďaka možnosti posúvania umožňuje prispôsobiť sa alebo zvoliť najvhodnejšie latovanie podľa sklonu a dĺžky krokvy.
STODO posuvná - ide o nový typ hospodárnej veľkoformátovej škridly moderného tvaru, ktorú je možné získať v neopakovateľných farebných prevedeniach. Jej montáž výrazne urýchľuje a zjednodušuje variabilné latovanie. Vďaka premyslenému systému doplnkov umožňuje vytvoriť maximálne funkčnú a bezpečnú strechu pre každý typ domu.

Viac >>